veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[690] [691] [692] [693] [694]
kavel: 692 verkocht € 50.00

[Alexander Ver Huell] Vijfentwintig platen van A.V.H.

Arnhem, D.A. Thieme, (1856), getint lithografische titel en 25 platen, oorspronkelijk bedrukte kartonnen platten met linnen rug, folio (hier en daar roestvlekkig. Gouda Quint 36).
Met: Herfst-bladen door A.V.H. Amsterdam, Gebr. van Es, 1865, lithografische titel en 12 platen, oorspronkelijk bedrukt soepel kartonnen platten met linnen rug, folio (roestvlekkig en kleine andere defecten. Gouda Quint 45).

Plus 3 andere in 4 delen. (totaal 6).