veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[694] [695] [697] [698] [699]
kavel: 697 verkocht € 110.00

Het atelier van Kees Verwey (1900-1995)

Gefotografeerd door Nico Koster, tekst Peter Berger, Van Spijk, Venlo, 1976.
Grijze linnen casette (29x29 cm.), luxe HC uitgave met originele ets (29/100), deze gesigneerd, (46) pp., met foto's en illustraties.