veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[707] [708] [709] [710] [711]
kavel: 709 verkocht € 300.00

Album met 22 ingeplakte tekeningen

in diverse technieken en formaten, grotendeels ca. 1840, het album zelf met een inhoud van ca. 90 bladen in diverse kleuren, grotendeels met beschermende tussenvelletjes, blindgestempeld en goudgeletterd ("Album") linnen, oblong folio.
Bevat onder meer: een aquarel met twee vissende kinderen nabij een molen gesigneerd "J. Hutereau", (12,5 x 20 cm.); twee felgekleurde gouaches van paradijsvogels (beide ca. 12 x 12 cm.); twee tekeningen in zwart krijt van een ridder te paard, beide gesigneerd "Ch. Snoy" en één gedateerd 1839 (beide ca. 13 x 17,5 cm.); een tekening in zwart krijt met vissers onder een brug, gemonogrammeerd "H.G." (9,5 x 14 cm.); een tekening in grijze inkt van een ezeldrijver, gesigneerd "Amelie de B[assompierre?] (6 x 9 cm.); een tekeningetje in potlood van een bruggetje, gesigneerd "Ellen Steddy 1836" (5 x 9 cm.); een tekening in zwart krijt van een moeder met kind, gesineerd "Adèle" (12,5 x 10 cm.); een tekening in potlood van een graf tussen bomen, gemonogrammeerd "C.P.38", 15 x 19 cm.; een tekening in potlood en zwart krijt van een rennend paard, gemonogrammeerd "A.P." en gedateerd "1838".