veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[708] [709] [710] [711] [712]
kavel: 710 verkocht € 410.00

[handtekeningen-album]

Album met 20 originele handtekeningen, opdrachten en tekeningen van bekende kunstenaars, 1954-1982, met korte duidingen door de oorspronkelijke eigenaar, gebonden in grijs kunstleer, 23,5 x 19 cm.
Inhoud aan het begin los.

Leuk album met interessante bijdragen, o.a. een tekening in pen van Anton Rooskens, gesigneerd en gedateerd "5 juni 54"; een tekening van Piet van Stuivenborg, gesigneerd en gedateerd "6 juni 54"; handtekeningen van Marie Raymond, Frits Klein (1954) en Constant ("20 juni '54); een ingeplakte flyer van Galerie Colette Allendy met signaturen van "Lotti", Kees van Bohemen en Bram Bogart (April 1956); een gesigneerde opdracht in viltstift door Karl Fred Dahmen en Bram Bogart (augustus 1956, met foto van het gezelschap); een gesigneerde tekening door Theo Wolvekamp (23 sept. '56 Hengelo); gesigneerde opdrachten van Louis Nallard en Jacques Hérold; twee tekeningen door Simone Jaquer met opdracht (1x "Vive l'ami De Vries! 12 mai 1957. Jaquer").

Met los ingevoegd nog wat extra's, waaronder een uitnodigingskaart voor een Boymans-tentoonstelling in 1982 van Daan van Golden, met gesigneerde opdracht van de kunstenaar, en een collage van diverse tekeningen en knipsels met de naam Piet van den Heuvel en datum "30 maart 1982" in viltstift.