veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[720] [721] [722] [723] [724]
kavel: 722 verkocht € 170.00

Schetsboek 19e eeuw

Schetsboek B. Hierlin (in potlood eerste pagina) met 31 meest volledig uitgewerkte schetsen van dorpen en steden als Stein bei Baden, Cannes, Venetië. Daarna 15 pagina's met bloemen in aquarel. 25,5 x 16,5 cm.