veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[721] [722] [723] [724] [725]
kavel: 723 € 100 - € 150

De Republiek van Heidaar in Woord en Beeld

Janus Bonkhoofd (=Joop Blaauw, 1938 -). Tachtig Rijmprenten met meer dan driehonderd tekeningen. Folio met opgeplakte plaat. Eigen beheer in oplage van 100 ex.
Map met ingelegde losse platen. Een rijmprentenboek met de Sociale geschiedenis van Nederland. Dit is nr. 96, gesigneerd door de auteur. -