veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[626] [627] [628] [629] [630]
kavel: 628 verkocht € 800,00

[Boekband] W.W. Stassoff - Geschichte des Buches Byzantinische Zellen-Emails -

-von Swenigordoskoi. 274, iv pp. Luxe uitgave in oplage van 100 ongenummerde exemplaren. Vergulde titel in kleur, twee deels goud-opgehoogde chromolithografieën, 3 houtsneden en 1 ets door W.W. Matthé. Band in crèmekleur, met rijk vergulde rug- en bandversiering.
Prachtig exemplaar.