veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[627] [628] [629] [630] [631]
kavel: 629 verkocht € 850,00

[Boekband] W.W. Stassoff - Historie du Livre

-von Swenigordoskoi. 252, iv pp. Luxe uitgave in oplage van 100 ongenummerde exemplaren. Vergulde titel in kleur, twee deels goud-opgehoogde chromolithografieën, 3 houtsneden en 1 ets door W.W. Matthé. Band in crèmekleur, met rijk vergulde rug- en bandversiering.

Prachtig exemplaar. (=Franse versie van kavel 628)