veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[623] [624] [625] [626] [627]
kavel: 625 € 100 - € 200

Chris Lebeau (1878-1945) - Johan Wagenaar

Lithografie, 1923. 41 x 35 cm. Achter glas. Gesigneerd door Lebeau r.o.
*Johannes (Johan) Wagenaar (Utrecht, 1 november 1862 – 's-Gravenhage, 17 juni 1941) was een Nederlands componist, muziekpedagoog, dirigent en organist.