veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[624] [625] [626] [627] [628]
kavel: 626 € 125 - € 250

[Paarden] The High Mettled Racer

H. Alken & T. Sutherland, London, S & J. Fuller, 1821. Set van 6 lithografiën; The Foal; In Training; The Racer; The Hunter; The Post Horse - en the Death. Alle 42 x 50,5 cm.
Prachtige set, nog fris van kleur. (totaal 6)