veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[705] [706] [707] [708] [709]
kavel: 707 verkocht € 340.00

Hugo Claus. Het Jansenisme. Pink Editions & Productions. Antwerpen. 1975

Losbladig in papieren omslag in linnen map – met zilveropdruk (Phoenix). Met 5 geaquarelleerde genummerde en gesigneerde lithografieën van Hugo Claus. Nr. VII van 25 Romeins genumm. exemplaren 57x39 cm.