veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[657] [658] [659] [660] [661]
kavel: 659 € 700 - € 1200

Theo van Hoytema 1863-1917

Inkttekening, zonder titel. Voorstelling van man een met trommel en nar staand op een stoel, achter hen een portret van dikke dame. Afmeting beeld 31x21 cm. Rechtsonder gesigneerd Th van Hoytema. Ingelijst achter passe-partout.