veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[634] [635] [636] [637] [638]
kavel: 636 verkocht € 150,00

Karel Appel - Musique Barbare

Baarn, The World's Window, 1963. 33', 12-inch lp in schuifhoes. Hierbij de originele kleurenlitho van Karel Appel, r.o. gesigneerd. Platenhoes met 30 p. boek, tekst Jan Vrijman, fotografie Ed van der Elsken.
Redelijk exemplaar. Linnen rug van de plaat deels beschadigd, litho wat smoezelig en met enkele punaisegaatjes in de hoeken, waardoor ca. 1 cm rechtsboven is verdwenen. Plaat wat lichte krasjes (van in en uit hoes halen), oogt verder goed.