veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[635] [636] [637] [638] [639]
kavel: 637 € 100 - € 200

[Holbein] Hans Holbein's Todtentanz

in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blättern. Herausgegeben von J. Schlotthauer, k. Professor. Mit erklärendem Texte. Munchen, auf Kosten des Herausgebers, 1832, 78 p., met 53 litho's op "chine collé", contemporain halfleer, 12mo.
Roestvlekkig/ gebruind door het hele boekblok (met name de tekst); prenten vaag doorgedrukt op tegenoverliggende pagina's ondanks dunne tussenvelletjes (ontbreekt 1x); leer van bandje uitgedroogd met daaruit voortkomende defecten. Toch een acceptabel exemplaar.