veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[637] [638] [639] [640] [641]
kavel: 639 verkocht € 150,00

De Tweede Vijf der Amsterdamsche Grafische School 1918 - 1928.

Tekstboek met fraai omslag-ontwerp. 63pp. Herinnerings-Album gewijd aan de Tweede vijf jaren van het bestaan der Amsterdamsche Grafische School. Uitgegeven op den Eersten dag van Juli van het jaar Negentien Hondert Acht en Twintig. - en Werkstukken behoorende bij De Tweede Vijf der A.G.S. 1928.
Prachtig gelithografeerd omslagontwerp met daarin 24 losse bladen. Daarop 34 grafische voorbeeldontwerpen.

Compleet en in in deze staat zeer zeldzaam.
(totaal 2)