veiling / 22 oktober 2014 / 1300-1353 Oude Kaarten, prenten en facsimile uitgaven
[1349] [1350] [1351] [1352] [1353]
kavel: 1351 € 200 - € 400

"Album à C. d'Espierres"

Album met ingeplakte heraldische titel in pen gesigneerd C. d'Espierres '86" [1886] en met 24 ingeplakte tekeningen in diverse technieken en formaten en met veel verschillende onderwerpen, het merendeel gesigneerd en gedateerd '86 tot '89, oorspronkelijk linnen, oblong folio.
Bevat tevens 4 reproducties naar Jules Breton. Tekeningen van landschappen, gebouwen, bloemen, gevogelte en honden.