veiling / 22 oktober 2014 / 1300-1353 Oude Kaarten, prenten en facsimile uitgaven
[1350] [1351] [1352] [1353]
kavel: 1352 € 400 - € 800

Album met 36 ingeplakte tekeningen,

diverse technieken en formaten, grotendeels ofwel gesigneerd ofwel met contemporaine toeschrijving, enkele gedateerd 1832, contemporain verguld en blindgestempeld vol leer in Oosterse stijl, alle sneden verguld, oblong 4to.
Platten los (rugstrip) ontbreekt.

Interessant album, bevat o.a.: een tekening gesigneerd "Victorine de Steenhault" (moeder met kind, zwart krijt), drie leuke pentekeningen met grijze en bruine wassing van een poppenkastvoorstelling, een bedelaar en twee jongens, alledrie toegeschreven aan P. Monti, een ruiter te paard in zwart krijt toegeschreven aan E. Der Bueren en een tekening in zwart krijt van een huis gesigneerd "Edward de Bueren 1832", een aquarel van een boerderij getiteld "Septuagine" en gesigneerd "A.J. Duncan Fecit 1832", en tekeningen toegeschreven aan E. de Crombruyghe, A. Goethals, Leon Compans, E. Huyttens, Verboechoven, M. de Liennander en C. d'Hane, Tevens enkele tekeningen met Oosterse onderwerpen en enkele fruitprenten.