1160-1196 WOII

veiling / 22 oktober 2014
[1160 - 1169] [1170 - 1181] [1182 - 1191] [1192 - 1196]
kavel: 1182
[Signatuur] Opdracht van Adolf Hitler aan Eva Braun
-Eine Heldin unter Helden (Florence Nightingale) von I. Fritz, Stuttgart 1912. 4to, 208 pp. In linnen gebonden. Met op titelpagina "Für Eva", gesigneerd door Hitler. -

verkocht € 400.00
kavel: 1183
-Die Letzte Zarin Alexandra Feodorowna. Roman von Gertrud von Brockdorff, 43e tot 45e druk, Rich. Bong, Berlin, 1918. 4to, in linnen gebonden, 368 pp. Met opdracht "Für Eva", met signatuur Hitler. -

verkocht € 440.00
kavel: 1184
Kerstballen
-ca. 1942. Doosje met 6 kleine kerstballen uit Nazi-duitsland, met fascistische symbolen en een met tekst "Sieg heil". Hoogte 3 cm. elk. -

verkocht € 220.00
kavel: 1185
Der Führere macht Geschichte -Winter-Hilfswerk des Deutschen Volkes.
-32 p. Geniet. 3,5 x 5 cm. Serie van 6, uitgegeven voor de Winterhulp van de Duitse soldaten. + 29 andere, uit vergelijkbare series, alle uitgaves voor de Winterhulp.-

verkocht € 180.00
kavel: 1186
[Signatuur] Handgeschreven opdracht van Adolf Hitler aan Julius Schreck
-In Baschaga Auto-Atlas des Deutschen Reiches für Kraftfahrer. Permanent-ausgabe, 1925. Signatuur gedateerd 19 januari 1929.-

verkocht € 460.00
kavel: 1187
[Stereo-Album] Die Soldaten des Führeres im Felde
-Uitgave Oberstleutnant des Generalstabes Hasso von Wedel un Reichshauptsellenleiter Henrich Hansen. Raumbild-Verlag Otto Schönstein, München, 1940. 64 pp. Met stereokijkertje en 4 sets van 25 stereokaarten in binnenzijde kaft gestoken.-

verkocht € 150.00
kavel: 1188
[Stereo-album] Der Kampf im Westen
- Die Soldaten des Führers im Felde II band. Uitgave Oberstleutnant des Generalstabes Hasso von Wedel un Reichshauptsellenleiter Henrich Hansen. Raumbild-Verlag Otto Schönstein, München, 1940. 64 pp. Met stereokijkertje en 4 sets van 25 stereokaarten in binnenzijde kaft gestoken.-

verkocht € 110.00
kavel: 1189
-Die Soldaten des Führers im Felde II band. Uitgave Oberstleutnant des Generalstabes Hasso von Wedel un Reichshauptsellenleiter Henrich Hansen. Raumbild-Verlag Otto Schönstein, München, 1940. In wit linnen in cassette. 64 pp. Met stereokijkertje en 4 sets van 25 stereokaarten in binnenzijde kaft gestoken.-

verkocht € 130.00
kavel: 1190
Infanterie division Grossdeutschland
-Ruft die Jugend des Grossdeutschen Reiches! 1942, 32 pp. Propaganda voor het Duitse leger. + Hitler in seinen Bergen. 86 Bilddokumente aus der Umgebung des Führers. Heinrich Hoffmann, Zeitgeschichte, Berlin, 31e tot 40ste uitgave. Album in nieuwstaat + Der Deutsche Sieg im Westen. Zentralverlag der NSDAP, ca. 1942. 96 pp. + Charles Baudelaire, drama lyrique en cinq actes. Emilio Colussi, 1935. Aangeboden aan Benito Mussolini door schrijver en uitgever Emilius Colussi, met handgeschreven opdracht.-

verkocht € 80.00
kavel: 1191
Heinrich Hoffmann
-Für Hitler Bis Narvik. Herausgebeber Professor Heinrich Hoffmann. Verlag Heinrich Hoffmann, München 13, 1941. 96 pp. met stofomslag - en 7 andere vergelijkbare uitgaven van Hoffman. -

verkocht € 120.00