1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1035
Hermann - Beeld Aymar
-Wolf Schumacher, Empire Buch und Kunst. ca. 1995. Beeld van Aymar in originele houten schuifdoos met certificaat. Genummerd 2/33. Gesigneerd door Hermann en Schumacher. Hoogte beeld 31 cm. Cape, schild en zwaard los bijgevoegd. Op houten voet. Titelschildje is verschoven door warmte. Eenvoudig herstelbaar. -

verkocht € 150,00
kavel: 1036
Hergé - Kuifje en de Zwarte Rotsen
-Casterman, eerste facsimile uitgave 1987. Gebonden met roodlinnen rug. Goed exemplaar + De Schat van Scharlaken Rackham. Casterman, reclame uitgave voor de Notarile dagen, Tournai, 1985 + Kantoor van M. Karel Stilstand, 24 pp. -en de kavelplaat van Kasteel Molensloot + Kuifje in grote Angst! Chevron, 1977 - en Met Kuifje en Bobbie - Op een morgen te Molensloot. Mini-album cadeau Chiquita, 1971. -

verkocht € 150,00
kavel: 1037
W.G. van de Hulst Senior - W.G. van de Hulst Junior: In de Goude Gaper
-Dagblad Trouw, 1947-1949. Eerste deel A,B en C + Tweede deel A,B en C. Complete serie van 6 boekjes. In goede staat. Tweede deel C heeft kleine aantekening in pen op achterzijde. Oblong, geniete boekjes. Complete reeks.-

verkocht € 70,00
kavel: 1038
Reclame-strips en plaatjesalbums
-Jean Dulieu - Boffie en Buikie in de Knoop. Een spannend verhaal met 12 tekeningen en 96 gekleurde plaatjesstrips. Albert Heijn, Zaandam, 1953. In zeer goede staat + Het toverkruid. Marten Toonder studio's. tweede druk, H. Smith Groningen, ca. 1953 + Plakboek voor Ollie.B.Bommel plaatjes. Luteijn, 1956. Ex. zonder ondertekst aan de plaatjes + Marten Toonder - Tom Poes; Quaker Oats, Rotterdam, 1952. 48 pp. Compleet met alle plaatjes + Marten Toonder - Fiedelflier in het land zonder Tovenaars. Spar, 1947. Compleet met 30 ingeplakte stroken + Fiedelflier in het land zonder vreugde, Spar, 1949. Compleet met 26 plaatjes - en 7 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 1039
Hergé - Kuifje in Amerika
-Casterman, 1957. Redelijk ex. rug aan boven-en onderzijde besch, aan randen wat sleets + De 7 kristallen bollen. Casterman, 1954. Redelijk ex. met slijtage aan rug en randen + Cokes in voorraad, Casterman, 1e druk, 1958. Redelijk goed ex. -en 3 andere kuifjes uit de jaren '50, alle redelijk, met gebruikssporen.-

verkocht € 125,00
kavel: 1040
W. Vance-J. van Hamme: XIII
-Zwarte Vrijdag. Dargaud, 1993. Luxe uitgave in groen linnen met vergulde lettering en opgeplakte voorplaat. nr. 660 van 900 genummerde en gesigneerde ex. met gesigneerde exlibris + deel 2, 4,5 en 7 tm 15, alle uit deze luxe serie. -

verkocht € 300,00
kavel: 1041
Rosinski-van Hamme - Thorgal HC reeks
-Hardcover, deel 1 tm 27 in eerste druk. Lombard, 1989-2002. Alle in goede staat.-

verkocht € 400,00
kavel: 1042
Don Lawrence (1928-2003) - Storm HC
-Storm hardcover serie. Deel 0 tm 21. 1980-1997. Deel 1-4 in herdruk, overige delen in eerste druk. + De Kronieken van de de Tussentijd deel 1 en 2, HC. Alle in goede conditie.-

verkocht € 300,00
kavel: 1044
Francq en Van Hamme - Largo Winch
-Hardcover serie Dupuis Spotlight, nrs 1-12. 1990-2002. Alle in eerste druk. Nummer 1 met wikkel in het boek gelegd. -

verkocht € 260,00
kavel: 1045
Henk Kuijpers - Franka Luxe Uitgaves
- De Tanden van de Draak, Oberon 1986 + Gangsterfilm + De vlucht van de Atlantis + De Blauwe Venus + Het Portugese Goudschip + De Ogen van de Roerganger + Eigen Risico. Luxe edities met linnen band en opgeplakte voorplaat. Alle in goede staat. -

verkocht € 160,00