veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1070] [1071] [1072] [1073] [1074]
kavel: 1072 verkocht € 100,00

Hermann - divers

Dossier Hermann, Arboris, 1985. hc + Missie Vandisandi, Vrije Vlucht, 1991 + Sarajevo-Tango, Vrije Vlucht, 1995. met genummerde en gesigneerde exlibris + Caatinga, Getekend Hermann, Le Lombard, 1997 + De Torens van Schemerwoude 9, Khaled. Folio luxe uitgave, genummerd en gesigneerd - en 3 andere. Alle in hardcover - toegevoegd een gesign. en genumm. zeefdruk, van "Les Tours de Bois-Maury, 1983. 140/500 33 x 43,5 cm.
(totaal 8)