veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1073] [1074] [1075] [1076] [1077]
kavel: 1075 verkocht € 100,00

Albatros luxe uitgaves

Rosinski-Van Hamme - Thorgal. De onzichtbare vesting, 1993. met genumm. en gesign. zeefdruk + W. Vance - Bruce J. Hawker. Het Koninkrijk van de Hel, 1996. Met genumm. en gesign. zeefdruk + Dany - Rooie Oortjes deel 1 en deel 2, beide met genummerde en gesigneerde zeefdruk. Alle in linnen in schuifcassette + Rosinski & van Hamme - Western, Le Lombard, 2001. In linnen met opgeplakte voorplaat en voorzien van een genummerde en gesigneerde zeefdruk + Francois Bourgeon - De Betovering van het Nevelwoud. Casterman, 1984. In linnen met opgeplakte voorplaat. Genummerd en gesigneerd.
(totaal 6)