veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1175] [1176] [1177] [1178] [1179]
kavel: 1177 verkocht € 3600.00

Robbedoes Album 1 tm 262

1939-2005. Bundelingen van het eerste jaargang Robbedoes Weekblad tm het laatste jaargang 2005. We beschrijven de eerste 7 delen. De delen tm deel 100 zijn in wisselende conditie (enkele goed, meest redelijk goed tot matig), de delen na nr. 100 zijn vrijwel alle in zeer goede staat.
Album 1: Los aan rug (wel compleet aanwezig), los bij eerste en laatste blad. Eerst blad met scheur. Tekeningen met potlood ingekleurd. Album 2: Voorplat wat strepen, eerste pagina aan zijkant losgesneden vanwege bindlijmfout, nummer 25 met 2 losgesneden bladen en een met scheur, echter compleet, laatste nummer: voor en achterzijde los. Compleet, maar hier en daar een scheurtje en tekeningen met potlood ingekleurd + Album 3: Blok los van boekband, tekeningen met potlood ingekleurd, voorts goed. Buitenzijde licht smoezelig met wat vlekjes. Album 4: Enkele pagina's los, maar compleet, los in band (band compleet) en klein hapje in marg uit nr. 1. Gebruikssporen zoals af en toe een scheurtje; Album 5: Eerste nummer (18) in losse pagina's, eerst blad ontbreekt, verder boekblok los van band (band compleet). Omslag wat sleets en vlekkerig, redelijk exemplaar; Album 6: Boekblok bij schutblad aan band verstevigd met wat tape, omslag een knik die niet helemaal door is, wat sleets aan hoeken, redelijk goed exemplaar; Album 7: Wat lossig in band, voorplat lichte vochtvlek aan rechterzijde en sleets aan hoeken en randen. Redelijk goed exemplaar.
*Het komt zelden voor dat een hele reeks ineens wordt geveild. De collectie werd verzameld door Peter de Vos die haar ooit voor het grootste deel in een overladen auto uit België haalde. Het leek ons passend het geheel van eigenaar te doen wisselen. Wordt geveild met alle feilen, daar we niet elk manco hebben bekeken of alle bundelingen hebben gecollationeerd. (sold W.A.F.)
(totaal 262)