veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1180] [1181] [1182] [1183] [1184]
kavel: 1182 verkocht € 1400,00

Franquin e.a. - Robbedoes en Kwabbernoot Nr. 1 tm 50 in eerste druk

Dupuis, 1950-2008. Eerste delen met wat gebreken, deel 1, rug beschadigd, deel 3 met vernieuwde rug, deel 4 wat sleets aan randen. Overige nummers alle in vrij goede tot goede conditie.
(totaal 50)