veiling / 2 december 2015 / 1425-1464 Topografie buiten Europa
[1444] [1445] [1446] [1447] [1448]
kavel: 1446 verkocht € 370.00

J.S.G. Gramberg, Schetsen van Afrika's Westkust

Schetsen van Afrika's Westkust door J.S.G. Gramberg. Weijting & Brave Amsterdam 1861. 388 pp. In linnen band met gedeeltelijk vergulde stempels. 7 ingekleurde gelithografeerde uitvouwbare platen en 1 gekleurde litho op de titelpagina. Litho's van C.C.A. Last.
Goed exemplaar, uit het bezit van K.R.F. Blokzeijl (auteur van Onze Koloniale Landbouw; Cassave).
  Highslide JS   Highslide JS