veiling / 6 juni 2016. / 1-122 Kinderboeken en Prentenboeken
[21] [22] [23] [24] [25]
kavel: 23 verkocht € 460,00

Rie Cramer (1887-1977)

Aquarel. Scène van viskoopman en schone Arabische uit een van de sprookjes die Cramer illustreerde. 19 x 14 cm. In passepartout in lijst. ca. 1920. Gesigneerd.