550 -599 Kunst en kunstboeken

veiling / 2 november 2009
[550 - 559] [560 - 571] [572 - 581] [582 - 586]
kavel: 560
Jan Sluijters afbeeldingen naar zijn oeuvre
-De Hooge Brug, Amsterdam, 1919. Exemplaar Jaap Min, met een originele houtskooltekening van hem op de titelpagina. -
€ 70 - € 140
kavel: 561
Lettres Autographes de peintres et sculpteurs du XVe siècle à nos jours.
-Christophe Czwiklitzer, éditions art-C.C., 1976, 521 pag., stofomslag. Voorwoord Jean Cassou. 2-talig werk met afbeeldingen van kunstenaars-handschriften, in vorm van opgeplakte brieven. -
€ 50 - € 100
kavel: 562
FRITS ANTON VAN DER HORST.
-Vijftig jaar ingeprent. Perspex map, 50 x 50 cm. Met 5 orig. etsen. 83 p. Met 5 schroeven 'gebonden'. Oplage 50 ex. d.i. nr. 5. Gesigneerd. In originele kartonnen 'draagtas.' Door Van der Horst uitgegeven t.g.v. zijn eigen vijftigste verjaardag .Curieuze uitgave t.g.v.-
€ 100 - € 200
kavel: 563
Paul Citroen: originele litho Melancholische jonge vrouw
-Litho, ca. 1958. 50 x 38,5 cm. Met signatuur r.o. -
€ 120 - € 240
kavel: 566
M.C.Escher: proefdruk uit de vreeselijke avonturen van Scholastica: de letter H met klauw
-Houtsnede, 1932. 7,9 x 5,7 cm. Op Japans papier, in passe-partout achter glas.-
€ 300 - € 500
kavel: 567
FILMKUNST.
-Serie monografieen over filmkunst onder redactie van Mr. C.J. Graadt van Roggen. Deel 1 - 10 ingebonden in twee h. linn. banden. Met originele omslagen van PIET ZWART. Bij het inbinden zijn de nrs. wat krap afgesneden. Uit omsl. deel 6 is een stukje geknipt. -

verkocht € 200,00
kavel: 568
W. H. van den Berg, originele houtsnede
-Pauw, 24,5 x 17,5 cm in passe-partout achter glas., initiaal r.o. ca. 1925.-

verkocht € 55,00
kavel: 569
Lot diverse kunstboeken met o.a. George Hendrik Breitner 1857/1923
-Thoth, Bussum, 1994, ingen. 240 pag. + The Great Japan Exhibition, Art of the Edo Period 1600-1868, Royal Academy of Arts, London, 1981 en 13 andere. -

verkocht € 80,00
kavel: 570
Lot met 8 div. kunstboeken met o.a. Henri Matisse 1869-1954
-- Könemann, 1994, gebonden met stofomslag. En Clyfford Still 1904-1980, catalogus Stedelijk museum Amsterdam, 19 juni-30 augustus 1992. Prestel, 1993. + 6 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 571
Lot div. kunstboeken met o.a. Hedendaagse kunst
-- Klaus Honnef, Taschen/Librero, 1992. En Kandinsky, Ulrike Becks-Malorny, Taschen/Librero, 1994. + 9 andere. -

verkocht € 60,00