550 -599 Kunst en kunstboeken

veiling / 2 november 2009
[550 - 559] [560 - 571] [572 - 581] [582 - 586]
kavel: 572
Jan Sirks: Het Kolkje
-Kleurenets Jan Sirks, ca. 1925. 39 x 52 cm. Signatuur r.o. In lijst. -
€ 100 - € 200
kavel: 573
The Studio Vol. 91-118
-1926-1939 + 1 doublure en 2 andere en Studio Special: Art in Photography, summer 1905. met o.a. Steichen, Coburn e.a.-

verkocht € 300,00
kavel: 574
J.Franken Pzn. Vrouwfiguur in stad.
-Houtsnede, 31 x 21 cm. + 9 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 575
Jan Mankes: 2 Muizen.
-Ets, 9 x 5,8 cm. Signatuur r.o.-
€ 300 - € 500
kavel: 576
Jan Mankes: Kraai.
-24 x 18 cm. Op Japans papier. Met signatuur r.o.-
€ 300 - € 500
kavel: 577
W.H.van den Berg, originele houtsnede.
-Ooievaar, 24,5 x 17,5 cm in passepartout achter glas, ca. 1925. -

verkocht € 35,00
kavel: 578
-Gans, 24,5 x 17,5 cm in passepartout achter glas, ca. 1925.-

verkocht € 35,00
kavel: 579
-Purperkoet, 24,5 x 17,5 cm in passepartout achter glas, ca. 1925. -

verkocht € 45,00
kavel: 580
Museum of Modern Art.
-PONTUS HULTEN, K.G. The machine. As seen at the end of the mechanical age. New York, Museum of Modern Art, 1968. 216, [2] p. In blikken omsl. Met afb. in zw.wit. Goed ex. -
€ 80 - € 120
kavel: 581
ASGER JORN.
-Au pied du mur. Et un trilogue de l'artiste avec Noel Arnaud et Francois Dufrene. Paris, Jeanne Bucher, 1969. [p. ongenumm.]. Ing. Met omsl. litho van Jorn.-

verkocht € 60,00