280-380 plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 2 november 2009
[280 - 289] [290 - 299] [300 - 309] [310 - 319] [320 - 331] [332 - 341] [342 - 352]
kavel: 310
Plaatjesalbum: W. Schoonis Amsterdam, Vlinders eerste serie
-Compleet met 16 plaatjes. -

verkocht € 45,00
kavel: 311
Reclame: Tjoklat, N. V. Hollandsch-Zwitsersche Chocoladefabriek Amsterdam, De Oranje Stamboom
-Ca. 1938. Stamboom van de Koninklijke familie met daarbij een vel met kleine zwart-wit fotootjes van elk koninklijk lid. De stamboom diende volgeplakt te worden, bij retour van de volgeplakte stamboom, ontving men een 'verrassing'. -

verkocht € 70,00
kavel: 312
Reclame: 2 bundelingen met ca. 1500 uitgeverij-/boekhandelzegels o.a. Ten Have
-Ca. 1500 zegels van boekbinderijen, uitgeverijen en boekhandels. Uit het hele land, gesorteerd per provincie. Verzameld in twee zegelmappen.-

verkocht € 320,00
kavel: 313
Plaatjesalbum: Thee Koffie, D. Drost & Zoon, De vertellingen van 1001 nacht
-Ca. 1900, met 77 chromo plaatjes. -
€ 200 - € 300
kavel: 314
Plaatjesalbums; Verkade. Sprookjes 2. Zaandam, 1904 Compleet met alle ingestoken plaatjes.
-Serie 25 t/m serie 48. Blok iets los in band. Enkele besch. Redelijk tot goed exemplaar.-
€ 100 - € 220
kavel: 315
Verkade, Koningklijke fabrieken B.V., Zaandam, 1905. Sprookjes 3. Compleet met alle ingestoken plaatjes.
-Serie 49 t/m 72. Een mooi gaaf exemplaar.-
€ 150 - € 350
kavel: 316
Plaatjesalbums; Album uit de dierenwereld. Uitgave van: D. Drost & Zoon. Koffie en thee. Amsterdam, 1930.
-Compleet met alle ingeplakte plaatjes. 12 series van elk 6 gelithograveerde relief plaatjes. Orig.pap. Rug touwgebonden.-
€ 70 - € 150
kavel: 317
Plaatjesalbums; Ons Hoenderboek. N.V. Sigarenfabriek v/h Gebr. Majoor. Beverwijk, 1929.
-Tekst R. Houwink. Compleet met 144 ingeplakte plaatjes. Orig. H.linn. -
€ 50 - € 120
kavel: 318
Plaatjesalbums; Kijkjes in de Dierenwereld. Philips Reclamehandel, Amsterdam, 1924.
-Compleet met 80 ingeplakte plaatjes. Orig.H. linn. Oblong.-

verkocht € 40,00
kavel: 319
Plaatjesalbums; W. Hagelberg's Natuurlijke Historie. B. Vogels. 285 afbeeldingen op 21 bladen. Zeer zeldzaam.
-Gelithograveerd kartonnen doosje met 24 tekstbladen, met daarop elk 12 gelithograveerde vogelplaatjes + bijbehorend tekstblad.-

verkocht € 360,00