veiling / 2 november 2009 / 280-380 plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[347] [348] [349] [350] [351]
kavel: 349 € 50 - € 100

N.V. v/h Talens & Zoon Apeldoorn; Van Cirkel en Vierkant.

S.M. Bouman van Tertholen, Serie C, 1928. Gekleurde figuren op te plakken met Talens Gluton voor School en Huis. Met serie 41-60 in 2 sets; een full-colour en een om figuren op te plakken. Set compleet met handleiding, figuren en dubbele serie kaarten.
Doosje licht beschadigd aan zijkant en rond sluiting.