veiling / 2 november 2009 / 280-380 plaatjesalbums en reclame-uitgaves
[312] [313] [314] [315] [316]
kavel: 314 € 100 - € 220

Plaatjesalbums; Verkade. Sprookjes 2. Zaandam, 1904 Compleet met alle ingestoken plaatjes.

Serie 25 t/m serie 48. Blok iets los in band. Enkele besch. Redelijk tot goed exemplaar.