veiling / 6 december 2016 / 649-699 Topografie buiten Europa
[649] [650] [651] [652] [653]
kavel: 651 verkocht € 800,00

[Fraai gebonden pocket-atlasje] Etrennes Géographiques 1760

[Door Louis Alexandre Du Caille]. Parijs, Ballard, 1760, volledig gegraveerd met frontispiece, titelpagina, één blad “Avertissement”, 2 bladen “catalogue des cartes” gevolgd door 26 dubbelpagina kaartjes door J.A.B. Rizzi-Zanoni, alle met grenskleuren, zeer fraai gebonden in rijk verguld contemporain marokijn, geribde rug met marokijnen titelschildje, alle sneden verguld, 12 x 9 cm.
Prachtig exemplaar van dit charmante en zeldzame zakatlasje. Met kaarten van de wereld (in twee delen), Europa, Azië, Afrika, Noord Amerika, Zuid Amerika, Groot Brittannië, Denemarken, Zweden en Noorwegen, Frankrijk (overzicht en 4 deelkaartjes), Vlaanderen en Nederland, Duitsland (overzicht en 6 deelkaartjes), Pruisen, Spanje en Portugal en Italië.