veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1900-1937 Fine Arts: tijdschriften
[1908] [1909] [1910] [1911] [1912]
kavel: 1910 verkocht € 700.00

Verve no. 29-30

Suite de 180 dessins de Picasso 28 novembre 1953 au 3 février 1954. Gebonden in cassette. Inclusief 16 lithografieën door Picasso. Rug minimaal besch. door uitnemen uit cassette, verder goed ex.