1490-1536 Fotografie

veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst
[1498 - 1510] [1511 - 1523] [1524 - 1536]
kavel: 1511
Sanne Sannes (1937-1967)
-Lucia Campert. Foto uit de fotofilm "Santa Lucia", 1966. Zilvergelatinedruk, Copyrightstempel Sannes op achterzijde. 25 x 20,2 cm. -

verkocht € 420.00
kavel: 1512
Léopold Reutlinger (1863-1937)
-Carolina Otero in theaterkostuum - en 1 andere foto van een dame. Parijs, ca. 1910. Beide gesigneerd in de plaat. Afm. elk 37 x 13,3 cm. In passepartout (totaal 2).-
€ 60 - € 90
kavel: 1513
Diverse foto's
-Lot van 7 foto's met o.a. een foto aan boord van een schip, een van houthakkers (?), een groepsfoto bij een brug (Nederland), Scheepswerf "Nicolaas Witsen", W.F. Stoel & Zoon, Alkmaar, een groepsfoto van de Esperantistenvereniging - en 2 andere. Meest voor 1940 (totaal 7).-
€ 50 - € 80
kavel: 1514
[Indonesië] 5 albumine prints
-Lot van 5 albumine prints van Kota Radja, ca. 1880, elk 18 x 26 cm. met onderschrift in potlood op achterzijde (totaal 5).-

verkocht € 160.00
kavel: 1515
Madonna
-X-static Pro=Cess, Steven Klein, Steven Klein Gallery, 2003. Goed exemplaar, dat verscheen in oplage 1000 ex. -

verkocht € 270.00
kavel: 1519
Stereokijker met stereofoto's
-Kersenhouten stereokijker, ca. 1900. Lengte 32 cm. Kleine herstelling aan onderzijde. Hierbij een doosje "reisherinneringen" met 243 stereofoto's, waaronder ca. 30 m.b.t. Japan, verder zeer diverse topografische foto's, van dorpjes in Nederland tot Parijs. En een doosje met 137 diverse stereofoto's - waaronder 13 in glas.-

verkocht € 300.00
kavel: 1520
Bill Brandt - Perspective of Nudes - en 4 andere
-Perspective of Nudes. Bodley Head, 1961. Geb. met stofomslag. Omslag aan bovenzijde besch. + Shadow of Light. The Bodley Head, 1966. Geb. met (ingelegd) beschadigd omslag - en 4 andere (totaal 6).-

verkocht € 130.00
kavel: 1521
Demain le temps sera plus vieux. Jeanloup Sieff 1950-1990 - lot van 8
-Contrejour, 1990. Gebonden in stofomslag in cassette. Mooi ex. + Yousuf Karsh. Portraits of greatness. Becht, Amsterdam, 1960. Geb. met s.o. + Helmut Newton. Éditions du Regard. Helmut Newton. 1981. Stofomslag besch. - en 5 andere (totaal 8).-

verkocht € 70.00
kavel: 1522
[Roger Parry en Fabien Loris] Léon-Paul Fargue. Banalité.
-Illustré de réogrammes et recherches d'objets de Loris et Parry. Parijs, La Nouvelle Revue Française/ Gallimard, 1930, gedrukt in 367 genummerde exemplaren (dit exemplaar genummerd 161, één van 332 exemplaren op Pannekoek), 79,(4) p., met 16 platen, oorspronkelijk omslag, folio.-

verkocht € 800.00
kavel: 1523
Pirelli kalenders
-Pirelli 1993. Jubileum-uitgave, fotografie John Claridge + Pirelli Season. Calendar 1995, photographed by Richard Avedon + Pirelli kalender 1997. 45 x 70 cm. Alle als nieuw in originele slipcase (totaal 3).-

verkocht € 230.00