1490-1536 Fotografie

veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst
[1498 - 1510] [1511 - 1523] [1524 - 1536]
kavel: 1524
Pirelli kalenders
-Jaargangen 1998, 1999, 2000. Alle 3 in originele kartonnen verpakking, als nieuw (totaal 3).-

verkocht € 250.00
kavel: 1525
Pirelli kalenders
-Jaargangen 2001; Mario Testino, 2002; Peter Lindbergh's Hollywood en 2003; Bruce Weber. Alle 3 in originele kartonnen verpakking, als nieuw (totaal 3).-

verkocht € 190.00
kavel: 1526
Maria Austria
-Album met ca. 80 foto's van theater en muziek en ca. 30 fotokaarten, uit privé-archief Jo Elsendoorn. Meest van de hand van Maria Austia/Particam Pictures. In het album, grotendeels los ingestoken foto's en fotokaarten, met o.a. Igor Stravinsky, Victoria de Los Angeles, James Baldwin en Thuis bij Albert Mol met Ramses en Jenny Arean".-

verkocht € 220.00
kavel: 1531
[Verenigde Staten] Lot van 26 diverse persfoto's,
-vrijwel alle met stempel van diverse persbureaus op de keerzijde (o.a. Cosmopress-Service (New York - Rotterdam), Persbureau Holland (Amsterdam) en Associated Press (Berlijn)), ca. 1930-1960, met informatie in potlood of getypt (op strookjes), 9,5 x 12 tot 25,5 x 20,5 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1532
Koninklijk Huis
-4 albums met daarin meer dan 400 kaarten, fotokaarten en foto's m.b.t. het Koninklijk Huis, vrijwel alle tussen 1890 en 1923. Met o.a. 12 staatsiefoto's door hof-fotograaf H. Deutmann - en een album uit dezelfde periode met foto's van verschillende koninklijke familie's in Europa, waaronder de Russische tsarenfamilie en Kaiserin Elizabeth.-
€ 150 - € 300
kavel: 1533
[Daguerreotypes] Twee herenportretten in daguerreotypie,
-ca. 1855, beide ca. 7 x 6 cm. en onder koperkleurig passepartout in het oorspronkelijke blindgestempelde doosje met sluithaakje (rug van één doosje vernieuwd) (totaal 2).-

verkocht € 70.00
kavel: 1534
"Album of Photographs".
-Fotoalbum met gelithografeerde titelpagina gevolgd door 25 kartonnen bladen met in totaal 140 los ingestoken foto's in diverse technieken, ca. 1860-1890, 6x in kabinetformaat, de overige cartes-de-visites, voornamelijk bestaande uit portretfoto's en foto's van beroemde kunstwerken, maar ook inclusief een foto van een Noord-Amerikaans indianenstamhoofd, series (handgekleurde) klederdrachtfoto's en handgekleurde foto's van Hongkong-Chinezen, oorspronkelijk blindgestempeld leer over houten platten, 30 x 23 x 6 cm. (klamp ontbreekt).-

verkocht € 1000.00
kavel: 1535
[Angola. Burgeroorlog] "Album assembleia do povo da República Popular de Angola."
-Fotoalbum, ca. 1975-1980, met 49 ingeplakte zwart-witte foto's, alle 18 x 24 cm. en met getypte onderschriften in het Portugees, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, oblong folio (kl. defectjes).-

verkocht € 320.00
kavel: 1536
[Vroege luchtfoto's] Das Semmeringgebiet im Fliegerbilde.
-Wenen, "Herausgegeben vom Verbande deutschösterreichischer Flieger im Verlage der "Luftbild" Gesellschaft", 1919, serie van 25 luchtfoto's, elk 11,5 x 16 cm. en per stuk opgeplakt op bifolium, met titel-bifolium met inhoudsopgave, los als uitgegeven in de oorspronkelijke linnen portfolio ontworpen door Adolf Karpelsus en gemaakt door Ehn & Günther, folio-formaat (kl. defecten).-

verkocht € 70.00