[1515] [1519] [1520] [1521] [1522]
kavel: 1520 verkocht € 130.00

Bill Brandt - Perspective of Nudes - en 4 andere

Perspective of Nudes. Bodley Head, 1961. Geb. met stofomslag. Omslag aan bovenzijde besch. + Shadow of Light. The Bodley Head, 1966. Geb. met (ingelegd) beschadigd omslag - en 4 andere (totaal 6).