[1502] [1505] [1506] [1507] [1508]
kavel: 1506 verkocht € 190.00

Oeganda

Nsambya Missie. Album met 24 ingestoken foto's van de Nsambya Missie in Kampala, Oeganda, ca. 1930. Foto's elk 16,5 x 12 cm. Onder de foto's geschreven tekst. O.a. de kerk van Nsambya; De bischop, missionarissen en hoofden der inboorlingen; Apolo, de eerste minister en zijne familie; Nugwanya, opperrechter der inboorlingen en zijne familie;de moeder des Konings; Inboorlingen op jacht; en andere als een huis, leerlingen en school op Buvuma.
Enkele foto's wat licht afgedrukt, meest in goede conditie. Prachtig document, met veelal plaatselijke bevolking.