[1498] [1499] [1500] [1502]
kavel: 1499 verkocht € 180.00

[Rusland] Familiealbum met meer dan 160 ingeplakte foto's,

ca. 1910 (2 foto's gedateerd 1912), 12,5 x 17 cm. en kleiner (incl. een aantal miniatuurfoto's), opgeplakt aan twee zijden van een bijna 5 meter lange leporello, opgevouwen tussen twee gelakt houten platten met ingelegd parelmoer op voorplat, 15 x 20 cm.
Meerdere foto's en albumbladen aangetast door vocht; laatste albumblad los, deel sleets/ ingescheurd op scharnieren. Leuk album met voornamelijk familiefoto's maar ook foto's van gebouwen, een scheepswerf, schepen, ijs-scènes, kostuums (o.a. folkloristisch), een gala etc.