[1498] [1499] [1500]
kavel: 1498 verkocht € 240.00

[Scandinavië] "Fotografier fra Norge og Sverrig."

Twee uniforme goudgeletterde leren portfolio's, met in totaal 43 los ingestoken foto's op kartonnen dragers, ca. 1890, alle ca. 16 x 22 cm., portfolio's 34,5 x 25,5 cm. (leer uitgedroogd/ sleets; flappen met defecten).
Bevat diverse reeksen, w.o. een reeks van 23 gezichten op Stockholm uitgegeven door Axel Lindahl te Stockholm6 gezichten op Bergen door K. Knudsen, uitgegeven door F. Beyer te Bergen en een reeks van 6 gezichten op Göteborg uitgegeven door A. Jonason & Co. Met: Fotografisch panorama op Stockholm door A Roesler, in 4 stukken gemonteerd op opvouwbare kartonnen drager, ca. 1890, 21,5 x 111 cm. (drager 30 x 123,5 cm.) (totaal 2 albums en 1 panorama).