[1476] [1477] [1478] [1479] [1480]
kavel: 1478 verkocht € 4200,00

Foto-album Indonesië 1872-1902

Uniek foto-album met ca. 210 foto's, meest albumine-prints, waarvan ca. 153 in Indonesië genomen. Variërend in grootte, waaronder 6 foto's van Stafhell & Kleingrothe, afm. 36 x 27,5 cm, gesign. in de plaat, meest ongesigneerd, met Dajak krijgers, Borneo, hondenkar, dorpsgezichten, landingsdivisie N. Guinea oct. 1900, Amboische vrouwen, Boroboedoer 1872, kiekjes in Cheribon, Vertrek van een boot de Paketvaartmaatschappij van Tandjung Priok, dierentuin Batavia etc.
Voorin het album 16 foto's van Noorwegen met o.a. K. Knudsen, Bergen, waarvan 11 van Christiana (waarvan 3 met naam in de Knudsen in de plaat), en 5 andere van Noorwegen, een foto van Waterloo place, Edinburough, ca. 1888, 3 foto's van de aanleg van de Forth Bridge in Queensferry ca. 1885 en 22 andere van Schotland + 4 van Hellevoetsluis, 3 van Onrust, 1 van Luzern, 130 van Indonesië, overig van diverse plaatsen, o.a. Spitsbergen 1906 en een van de Koning der Nederlanden 1893 aan boord van een schip. Alle foto's voorzien van ondertitel door eerste bezitter. Foto's meest aan hoeken ingeplakt in album 40 x 30 cm. (een 20-tal foto's los in album).