veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw
[1766] [1767] [1768] [1769] [1770]
kavel: 1768 € 2000 - € 4000

Tsuguhara-Leonard Foujita (1886-1968). (Vrouwenportret).

Tekening in onbekende grisaille-techniek, met diep in het papier gedrukte omtreklijnen, 30,5 x 24 cm., gesigneerd in rode inkt, onder passe-partout.
Twee kleine scheurtjes, vage vouwen in rechtermarge, iets vlekkig. Zie ook kavel 1713.