1946-1984 Affiches

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[1946 - 1955] [1956 - 1965] [1966 - 1975] [1976 - 1984]
kavel: 1946
Dick Bruna (1927-2017)
-Betje in Bootje. Zeefdruk, zonder uitgever, ca. 1968. 60 x 45 cm. In lijst achter glas.-
€ 70 - € 120
kavel: 1947
Dick Bruna (1927-2017)
-Drie Nijntjes tegen een groene achtergrond. 45 x 60 cm. In lijst achter glas.-
€ 60 - € 90
kavel: 1948
Poezen
-'Bedorven Lievelingen'. Lithografie. Uitg. Joh. IJkema, 's Gravenhage, ca. 1900. Chromolithografie L. van Leer & Co, Amsterdam. 72 x 60,5 cm. In passe-partout.-

verkocht € 70,00
kavel: 1949
Michael English & Nig Waymouth Hapshash and the Coloured Coat
-Crazy World of Arthur Brown. 50 x 76 cm. Zeefdruk, ca. 1968. -

verkocht € 150,00
kavel: 1950
Pablo Picasso (1881-1973)
-Guernica. Stedelijk Museum Amsterdam, Guernica. 138 x 94 cm., 1956. -

verkocht € 120,00
kavel: 1951
Adolphe Mouron Cassandre (1901-1968)
-Philips Television. Lithografie, ca. 1955. Afkomstig van jubileumboek 'Smeets Rotogravure 1830 -1955'. 42,5 x 30 cm. -

verkocht € 120,00
kavel: 1952
[Motor/ fiets] Favor Cycles & Motos
-Clermont-Ferrand France. Imp. Générale Clermont-Ferrand, circa 1920-1930. Ontworpen door Jean Pruniere. Lithografie. 50 x 50 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1953
[Fietsen] Augustea la Bicicletta che vi fa championi
-Promotieposter Augustea, ontworpen door Calderarra. Milaan, ca. 1950. Lithografie, 70 x 50 cm.-

verkocht € 130,00
kavel: 1954
[Fietsen] Augustea
-Promotieposter Augustea, ontworpen door Calderara, ca. 1950. Aan beide zijden bedrukt, met aan de rectozijde reclameafbeeldingen en aan de versozijde de Augustea-modellen. Lithografie, 66,5 x 47 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1955
[Mode] Fiorucci
-Lot van 4 posters van kledingmerk Fiorucci. Fotografie door Toscani, Ditta Giuseppe Lang, Rocco Mancino en Udo Riboldi. Offsetprint, jaren 80. -

verkocht € 100,00