1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1730
Piet Zwart (1885-1977)
-De Haven van Rotterdam, folder aangeboden door het Gemeentebestuur van Rotterdam, 1928. 14 pp. 4-talige folder, geniet, 21 x 11 cm. Ontwerp Piet Zwart - toegevoegd: Folder Wat gij bij de hand wilt hebben. Voor woordenboeken nieuwe talen, ontwerp Paul Schuitema. Op enkele plekken beschreven. -

verkocht € 400,00
kavel: 1731
[Kunstenaarsboeken] 14 diverse titels: (1) The John Upton Cookbook.
-Londen, Aloes Books, 1971, (16) p. met erotische illustraties, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 240,00
kavel: 1732
Filipp Andrejevitsj Maljavin (1869-1940). 4 fotoalbums: (1-2) "Philippe Maliavine.
-Mostra Personale 21 Novembre - 5 Dicembre 1931 Milano." (titel op albums). Serie van 91 zwart-witte foto's van werken van Maliavine, alle ca. 16 x 22 cm., opgeplakt in 2 uniforme, blindgestempelde, goudgeletterde en koordgebonden albums, met adres Studio Fotografico Giovanni Recchia Milano op etiket op keerzijde van het eerste albumblad, oblong folio (24,5 x 31 cm.).-

verkocht € 10500,00
kavel: 1733
Pieter Cornelis de Moor (1866-1953). (Dansend paar: Dante en Beatrice).
-Aquarel, gouache en gewassen inkt, gesigneerd links onder, 27,5 x 17 cm.-
€ 250 - € 500
kavel: 1734
[Juwelen] Juliette Moutard(?) (1ste helft 20ste eeuw). 36 originele ontwerpen voor juwelen
-Franse art-deco designs, ca. 1930-1940, uitgevoerd in gouache gehoogd met wit op perkaline, ca. 4 x 4 tot 12 x 18 cm. (bladgrootte). -
€ 800 - € 1600
kavel: 1735
Les malheurs des immortels. Révélés par Paul Eluard et Max Ernst.
-Parijs, Édition de la Revue Fontaine, 1945, gedrukt in 1860 genummerde exemplaren en enkele exemplaren H.C. (één van 500 exemplaren op vélin rose), (46) p., met 21 illustraties naar collages van Max Ernst, oorspronkelijk omslag. -
€ 70 - € 140
kavel: 1736
[Cheim & Read publicaties] Lot van 19 titels,
-alle uitgegeven door Cheim & Read te New York, 2004-2018, uitgegeven ter gelegenheid van tentoonstellingen, 11x hardcover en 8x softcover, diverse grote formaten (alle in (zeer) goede staat). (totaal 19)-
€ 70 - € 140
kavel: 1737
[Houtsnedes] Lot van 23 houtsnedes door Nederlandse kunstenaars,
-landschappen, bomen en dorpsgezichten, incl. vele dubbele, driedubbele etc., deels op flinterdun papier, deels gesigneerd in potlood, eerste helft 20ste eeuw, diverse formaten.-

verkocht € 180,00
kavel: 1738
[Kwadraatbladen] 11 stuks, w.o.: (1) Wim Crouwel. New alphabet.
-A possibility for the new development. Een mogelijkheid voor de nieuwe ontwikkeling (...). Hilversum, Steendrukkerij De Jong & Co., 1967, (20) p. (incl. omslag), illustraties, oorspronkelijk geniet omslag, 25 x 25 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 1739
Kafak (pseud. Eddy Greidanus, 1946-2000)
-Moskou op sterk water. Screenprint Annonce Press Amsterdam, 1994. Nr. 54/80. Gesigneerd. 82 x 60 cm.-

verkocht € 80,00