1-56 Kinderboeken

veiling / 1 april 2010
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 56]
kavel: 21
CENTSPRENT QUANTIN.
-De Stadsrat en de Veldrat. Paris, G. Gélibert, Imprimerie-Librairie Quantin. Imagerie Artistique Serie 6, no 5, 1888. Uit de fabels van La Fontaine. 2 Afb. in kleurenlithografie. Nederlandstalige centsprent ca 1900. -
€ 75 - € 125
kavel: 22
CENTSPRENT QUANTIN.
-De Haas en de Kikvorschen. Paris, Imprimerie-Librairie Quantin. Imagerie Artistique serie 8, no 12, 1890. Ontwerp Gaston Gélibert. Uit de reeks Fabels van La Fontaine. 37 x 26 cm.-
€ 75 - € 125
kavel: 23
CENTSPRENT QUANTIN.
-Het Vischje en de Visscher. Imprimerie-Librairie Quantin, Paris. Imagerie Artistique. Serie 6, no 1. Kleurenlithografie Godefroy, 1888. Afm. 36 x 26 cm. Uit de fabels van La Fontaine.-

verkocht € 75,00
kavel: 24
CENTSPRENT QUANTIN.
-De dood en de Houthakker. Paris, Imprimerie-Librairie Quantin. Imagerie Artistique Serie 6, no 4. Fabel van La Fontaine, Michelet, 1888. Chromotypografie. -
€ 75 - € 125
kavel: 25
SPEELGOEDDOOS PRENTENBOEK.
-Amsterdam, Ph. van Amerongen, ca 1935. Monsterboek, overgezet uit het Duits. Met ingeplakte tekstpagina's. Voorzijde reliefdruk, in ovale vorm. Onbekende uitgave, waarschijnlijk nooit uitgebracht. 14 pag. met kartonnen platten.-

verkocht € 100,00
kavel: 26
BLOESEMS.
-Met 14 platen in kleurendruk. Amsterdam, J.Vlieger, ca 1890. Met kleurenlitho van een tafereel en daarnaast een versje. O.a. "Twee Visschers", "Drie katjes" en "De Kippen". -

verkocht € 70,00
kavel: 27
ABC.
-ABC leporello. Hard kartonnen leporello. Enkele penstrepen en een kindernaam in pen op voorplat. Elk blad ca. 18 x 12 cm. -
€ 25 - € 50
kavel: 28
VERHEUL, ALEXANDER.
-Op het ijs. Winterschetsen uit de portefeuille van Alexander V.H. Amsterdam / Leijden, J.H. Gebhard en Comp., z.j. [pag. ongenumm.]. Rug met linn. gerestaureerd, titelpag. sterk verkl. -EN: 2 andere van dezelfde (totaal 3)-

verkocht € 170,00
kavel: 29
ALICE IN WONDERLAND.
-The Story of Lewis Carroll told for Young People by The Real Alice in Wonderland. Isa Bowman, J.M. Dent & Co, Aldine Hous, London, 1899. 1st ed. Linn. 132 pag. Met bandversiering. -

verkocht € 50,00
kavel: 30
ABC-BOEK.
-Het Kinder-Alphabet. Christien Callenfels, P.Kluitman, Alkmaar, ca 1885. Geniet, 10 pag. (incl. binnenzijde kaft) met 6 pag. zw.wit en 4 pag. in kleurenlith. -

verkocht € 120,00