1-56 Kinderboeken

veiling / 1 april 2010
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 56]
kavel: 31
ALICE IN WONDERLAND.
-Lewis Caroll. ills. Gwynedd M. Hudson, Hodder and Stoughton, Centenary edition, ca 1930. Geb. 181 pag. omslagtek. in goudopdruk. Incl. 12 fraaie ingepl. platen, afgedekt door fotopapier. -

verkocht € 100,00
kavel: 32
BEWEEGBARE BOEKEN.
-Jean de Brunhoff. Histoire de Babar le petit éléphant. Hachette, 1950. Ringgebonden. Stofomsl. 24 Pag. incl. 5 paginagrote beweegbare platen. -
€ 1000 - € 2000
kavel: 33
BEWEEGBARE BOEKEN.
-Mijn Prettigste Boek. Rotterdam, D. Bolle, ca 1890. Verhaaltjes over dieren. 10 pag. met 4 gelith. beweegbare platen met voorstellingen van drie katjes, geit en hond, drie beren en een kikker en een rat.-

verkocht € 200,00
kavel: 34
BEWEEGBARE BOEKEN.
-Als de dieren konden spreken! Rotterdam, D.Bolle, ca 1890. 10 pag. met 4 beweegbare chromolitho's. Afb. van de negerzanger en de leeuw, de negervrouw en de olifant, drie apen en een tijger en tijgerpaar met kindjes.-

verkocht € 250,00
kavel: 35
SANCHO PANZA.
-De lotgevallen van Sancho Panza als goeverneur van het eiland Goedkoopenburg. Uit het Spaansch vertaald door Mej. D. Winkler, met een voorbericht van Dr. T.C. Winkler. Met 10 chromolithographien. Amsterdam, Gebr. Binger, 1872. 39 p. tekst + 10 kleurenlitho's. Orig. pap. omsl. Rug besch. -
€ 50 - € 100
kavel: 36
ALICE IN WONDERLAND.
-Alice au Pays des Merveilles. Par Olive Ray Scott et Ed. Kuekles d'apres Lewis Caroll. Z.p., Hachette, 1937. 15 p. geniet. Rug geschaafd. + IDEM. Alice au Pays des Reves. Rug besch., aan binnenzijde met tape gerestaureerd. (totaal 2)-
€ 70 - € 140
kavel: 37
ALICE IN WONDERLAND.
-Beautifully illustrated in colour. Produced and published by Juvenile Productions Ltd., London, z.j. Geniet. BIJGEVOEGD: Originele Alice in Wonderland Kinderverfdoos. Blik. ca. 51 x 23 x 1,5 cm. Gebruikt, maar veel (water)verfblokjes nog aanwezig. (totaal 2)-
€ 30 - € 60
kavel: 38
JULES VERNE.
-Rondom de Wereld, in tachtig dagen. Naar Jules Verne, vertaald door G. Keller. Met platen. Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, z.j. 218, [2] p. Linn. Rug bovenaan besch. Met grav. 1e Ned. editie van dit beroemde werk.-

verkocht € 110,00
kavel: 39
GERSTACKERS EUROPA.
-LUMMEL, H.B. VAN. Gerstackers Europa. Voor jeugdige Nederlanders. Uit 't Hoogduitsch. Door H.B. van Lummel. Met een Kaartje en Platen. Utrecht, Kemink en Zoon, z.j. [2], 108 p. Linn. -
€ 30 - € 60
kavel: 40
NUTTIGE VERMAKEN.
-Nuttige Vermaken. Met acht platen. [Litho's]. Amsterdam, J. Vlieger, z.j. 16 p. H. Linn. Blok wat los in band. + BERKEN, TINE VAN. Krullebolletjes. Versjes en verhaaltjes door -. Amsterdam, Becht, z.j. [geen pag.] Met litho's. H. linn. (totaal 2)-
€ 40 - € 80