veiling / 1 april 2010 / 1-56 Kinderboeken
[4] [5] [6] [7] [8]
kavel: 6 € 500 - € 1000

DE KLEINE KONING.

De kleine Koning. Een sprookje bij twaalf platen van Hans Pellar, verteld door Fritz von Ostini, vertaling van Top Naeff. Uitgegeven te Amsterdam in het jaar MCMX door Van Holkema & Warendorf.
Groot folio in linnen band met goud-, zwart- en blauwopdruk. Op zwaar papier. Met tipped-in plates. Voorplat iets 'gebubbeld' maar gaaf. Mooi exemplaar van werkelijk prachtige uitgave.