veiling / 1 april 2010 / 1-56 Kinderboeken
[3] [4] [5] [6] [7]
kavel: 5 verkocht € 180,00

AFFICHES.

4 Nieuwe Prentenboeken van AGATHA. Reclame-affiche S.Warendorf Jr. Amsterdam, ca. 1890. Op het affiche 4 kleurenlitho's van de genoemde boeken: Dick Wittington en zijn Kat, Cornelia's Dierenboek, Jan Goedbloed te Paard en Van alles Wat. Verkoopprijs per boek was 40 cent.
55 x 64,5 cm. Restauraties bij vouwen achterzijde, scheurtje bij vouw rechterzijde, wat besch. in de marge.

*geen ander exemplaar van dit affiche is ons bekend.