veiling / 1 april 2010 / 1-56 Kinderboeken
[6] [7] [8] [9] [10]
kavel: 8 verkocht € 40.00

ASSCHEPOESTER.

Geschiedenis van Asschepoester. De historie van Asschepoester en de glazen muiltjes. P.C. Hoog, Rotterdam, M.M. Couvee, 's Gravenhage, 1873. In: Geïllustreerde prentenboeken. Sprookjes naverteld door J.J.L. ten Kate. Touwgeb. oblong uitg., 14 pag (incl. binnenbladen kaft). Met 6 volpag. gekleurde litho's. Wed. E.Spanier & zn.
Voor- en achterplat los, licht sleets. Binnenwerk goed.