164-299 Oude boeken en kaarten

veiling / 1 april 2010
[164 - 173] [174 - 183] [184 - 193] [194 - 203] [204 - 213] [214 - 223] [224 - 233] [234 - 243] [244 - 253] [254 - 263] [264 - 274] [275 - 284] [285 - 294] [295 - 299]
kavel: 285
HET LEVEN DER TOVER-GODINNEN.
-Het leven der Tover-Godinnen zynde een verhaal van zonderlinge, vreemde en zeer wonderlyke gevallen, vol van zinryke zedelessen en leerzame spreuken. Alles zeer geestig en aardig beschreven (...). Rotterdam, Jan Daniel Beman, 1730. Met 7 volp. gravures. Contemp. leer. -

verkocht € 80,00
kavel: 286
WOORDENBOEK.
-PITISCO, SAMUELE. Lexicon Latino-Belgicum Novum, (...) Amstelaedami / Dordraci, Gerardus onder de Linden / Johannes van Braam, 1725. [14],[9],[2],[1],[1],[1],[1],[4],[5],1338,[13] p. H.leer. enkele pag. vochtvlekken, platten besch. -
€ 30 - € 60
kavel: 287
VONDEL, J. v.
-J. v. Vondels Poezy of verscheide gedichten, By een vergadert, vermeert, en op een nieuw overzien. (...). Amsterdam, Joost Hartgers, 1650. 610 p. Perkament. Gravure mist, blok gedeeltelijk los in band. SOLD W.A.F.-

verkocht € 60,00
kavel: 288
P. VIRGILII MARONIS.
-P. Virgilii Maronis cum Veterum omnium Commentariis et selectis recentiorum notis Nova Editio (...). Amstelodamensis, Abrahami Commelini, 1646. [14], 996, [55] p. H. Leer. Met gegrav. titelpag.-
€ 100 - € 200
kavel: 289
CATS, J.
-Spiegel van den ouden en nieuwen tyd. Bestaende uyt spreekwoorden, ontleent van de voorige en jegenwoordige Eeuwe, verlustiget door menighte van Sinne-beelden, met Gedichten en Prenten daer op passende. (...). Amsterdam, d'Erven van Wed: de Groot / Anthony van Dam, 1722. [14], 320 p. Perkament. Katernen los, blok los in band, gegr. titelpag. los. SOLD W.A.F.-
€ 50 - € 100
kavel: 290
WOORDENBOEK.
-JOHNSON, SAMUEL. A dictionary of the English Language: in which the words are deduced from their originals, explained in their different meanings, and authorized by the names of the writers in whose works they are found. Abstracted from the folio edition, by the author Samuel Johnson, A.M. 2 vol. 6th ed. London, 1778. Vol leer. Bovenkant rug deel I met tape gerestaureerd, onderkant rug deel I scheurtje van 2 cm. (totaal 2)-

verkocht € 120,00
kavel: 291
JUSTINI HISTORIAE PHILIPPICAE.
-GRAEVII, JOANNIS GEORGII. Justini Historiae Philippicae.Amstelaedami, R. & G. Wetstenios, 1722. 176, [63] p. Volleer. Met gegrav. titelp. Rug boven en onderaan besch.-
€ 40 - € 80
kavel: 292
LAND-RECHT.
-Land-recht der beyden Old-Ambten, vervattende de Oude ende Nieuwe Statuten ende Costumen (...). Groningen, Barlinkhof, 1722. 140, [4] p. Orig. gemarm. pap. Rug mist, katernen los. -
€ 75 - € 150
kavel: 293
TYLL UILENSPIEGEL.
-ANONYMUS. Het leven van Tyll Uilenspiegel. In Holland, 1790. 416 p. Vol perkament. Met gravure op titelpag., gegrav. portret, 6 volp. gravures en enkele notenbalken in de tekst.-

verkocht € 150,00
kavel: 294
TUINARCHITECTUUR.
-SCOTT, FRANK J. The art of beautifying suburban home grounds of small extent (...) Illustrated by upwards of two hundred plates and engravings (...). New York, Appleton & Co., 1870. 1st ed. VII, [2], 618 p. Linn. Klein scheurtje boven in scharnier voorplat, verder goed.-

verkocht € 50,00