164-299 Oude boeken en kaarten

veiling / 1 april 2010
[164 - 173] [174 - 183] [184 - 193] [194 - 203] [204 - 213] [214 - 223] [224 - 233] [234 - 243] [244 - 253] [254 - 263] [264 - 274] [275 - 284] [285 - 294] [295 - 299]
kavel: 194
VEE.
-Publicatie omtrent het vet vee, gedurende den aanstaanden Slagt-tyd; gearresteerd den vierden October 1763. Utrecht, Willem Jan Reers, 1763. Dubbelzijdig bedrukt vouwblad in pap. omslag. -
€ 40 - € 80
kavel: 195
OPTICAPRENT.
-L'Eglise du Ouest et la Boucherie, a Amsterdam, a les voir de Keizersgracht. Handgekleurde gravure. Parijs, Basset, z.j. 41 x 28 cm. Ingelijst achter glas (fraai). -

verkocht € 70,00
kavel: 196
NIEUWJAARSWENSEN.
-LOT met 5 Nieuwjaarswensen stad Amsterdam en 1 ander gelegenheidsgedicht. Elk 1 blad folio, eenzijdig bedrukt. 1. De Nachtwacht aan Amstels ingezetenen. Januarij 1853. 2. De Nachtwacht. 9 september 1872. 3. De porder aan zijne geachte begunstigers. 4. De Nachtwacht. 1 Januari 1874. 5. De Nachtwacht aan Amstels Ingezetenen. 1 Januarij 1858. 6. De nachtwacht aan Amstels Ingezetenen, Januarij 1853. (variant op 1). (totaal 6)-

verkocht € 100,00
kavel: 197
WISKUNDE.
-OZANAM, M. Cours de mathematique, qui comprend toutes les parties de cette Science (...) Tome Quatrieme. Nouvelle edition reveue et corrigee. Parijs, Jean Jombert, 1699. 185, 80 p. Leer. Met gegrav. platen. Los deel.-
€ 20 - € 40
kavel: 198
RUSLAND.
-CLAUSEWITZ, GENERAAL KAREL VON. De Veldtogt in Rusland in het jaar 1812. Beschreven door -. Met eene kaart van het tooneel des oorlogs. Nieuwe uitgave. Amsterdam, J.J. van Kesteren, 1855. IV, 228 p. H. Linn. (niet orig.). Titelpag. met pap. gerestaureerd. -EN: 1 andere m.b.t. de oorlog van Napoleon in Rusland. (totaal 2)-

verkocht € 50,00
kavel: 199
REISVERSLAG.
-KOCH, CHARLES. The Crimea and Odessa: journal of a Tour, with an account on the climate and vegetation. Translated by Joanna B. Horner. With a map of the Crimea. Kondon, Murray, 1855. XII, 323 p. Met uitsl. kaart. H. Linn. Bibliotheek stempel 'Norfolk & Norwhich Library' op voorplat. -

verkocht € 30,00
kavel: 200
FEITH, RHIJNVIS.
-Poetisch Mengelwerk. 1e dr. Amsterdam, J.B. Elwe, 1788. [4], 269, [3] p. Contemp. H. leer. Met gegr. titelp. 2 gravures en 1 uitsl. gravure. + 1 andere van Feith (totaal 2) -

verkocht € 50,00
kavel: 201
EGYPTE.
-DENON, VIVANT. Reize in Opper- en Neder- Egipte, gedurende den veldtocht van Bonaparte, door -. Uit het Fransch door Herm. Bosscha. Met de voornaamste platen.-

verkocht € 40,00
kavel: 202
AUTOBIOGRAFISCHE SCHETS.
-Autobiografische schets van dominee Arend Ketz, geboren 1768, gestorven 1838. 77 pag. handschrift en 26 pag. handschrift met diverse andere aantekeningen. In contemp. perkamenten band. -

verkocht € 290,00
kavel: 203
CATS, JACOB.
-Alle de werken. Amsterdam, Jan Jacobsz. Schipper, z.j. [1658?]. Convoluut met diverse werken, gegr. titelpag. en grav. binnen de tekst. H. leer. Sold W.A.F. -
€ 50 - € 100