164-299 Oude boeken en kaarten

veiling / 1 april 2010
[164 - 173] [174 - 183] [184 - 193] [194 - 203] [204 - 213] [214 - 223] [224 - 233] [234 - 243] [244 - 253] [254 - 263] [264 - 274] [275 - 284] [285 - 294] [295 - 299]
kavel: 244
WISKUNDE.
-EULER, LEONARD. Elements of Algebra. Translated from the French; with the additions of La Grange (...). 2nd ed. 2 vol. London, J. Johnson & Co., 1810. 426, 481 p. H. leer met gemarmerde platten. Voorplat deel 1 los. (totaal 2)-
€ 200 - € 400
kavel: 245
KOKEN.
-Henriette Davidis Praktisches Kochbuch fur die gewohnliche und feinere Kuche. (...). 29. verbesserte und vermehrte Auflage. Bielefeld und Leipzig, Belhagen & Klasing, 1888. 683, 32 p. Linn. Erg mooi ex. in de originele cassette! Cassette met gelithografeerd deksel. Mooi!-
€ 200 - € 400
kavel: 246
VOLKENKUNDE.
-BERGHAUS, HENDRIK. De volken van den aardbodem. (...) Met 120 fraai gekleurde afbeeldingen, de natuur trouw gevolgd. 2 dln. Gouda, G.B. van Goor, 1855. 476; II, 360 p. Linn. met goudopdruk. Mooie set met prachtige handgekleurde litho's.-

verkocht € 350,00
kavel: 247
MEDISCH.
-DUPUY, B. Alcaloides. Histoire, proprietes chimiques et physiques extraction (...). etc. par B. Dupuy. 2 dln. Paris, G. Rongier & Cie., 1889. 648, 775 p. Orig. leer. Scharnieren voorplatten aan binnenzijde prof. gerestaureerd. Nette set. (totaal 2)-
€ 200 - € 400
kavel: 248
ALMANAK.
-Nederlandsche Postryder, gevende naauwkeurige berichten van de zaaken van staat en oorlog (...) voor de maand february 1795 het eerste jaar der Bataafsche Vryheid. Amsteldam, Schalekamp, z.j. pag. loopt van 100 t/m 192. orig. pap. omsl. -

verkocht € 90,00
kavel: 249
MEDISCH.
-NAVIER. Contre-poisons de l'arsenic, du sublime corrosif, de verd-de-gris et du plomb. (...). 2 dln. Paris, Mequignon / Didot, 1777. XXV, 360; XXI, 388 p. Volleer. Mooie set. (totaal 2) -
€ 250 - € 350
kavel: 250
MEDISCH.
-COUTANCE, A. Venins et poisons. Leur production et leurs functions pendant la vie - dangers et utilite pour l'homme. 3 ed. Paris, Rothschild, 1888. XI, 420 p. (niet orig.). h. leer. Orig. pap. omsl. meegebonden. -
€ 60 - € 120
kavel: 251
MEDISCH.
-FRANK, JOSEPH. Handbuch der Toxicologie, oder der Lehre von Giften und Gegengiften. Zweyte verbesserte und durch zahlreiche Anmerkungen bereicherte Auflage. Wien, Schaumburg und Comp., 1803. VI, 230 p. orig. kart. omsl. -
€ 80 - € 140
kavel: 252
MEDISCH.
-CANDOLLE, AUG. DE. Versuch uber die Arzneikrafte der Pflanzen (...). Nach der zweiten franzosischen Auflage ubersetzt von Karl Julius Verleb. Aarau, Sauerlander, 1818. XIV, 450 p. (niet orig.). H. leer. -
€ 250 - € 450
kavel: 253
ALMANAK.
-Vry-metzelaars almanach, voor het jaar 1799. 2e dr. Rotterdam, C.R. Hake, 1799. 71 p. orig. pap. omsl. -

verkocht € 90,00